Kurumsal Kıyafet Operasyonlarını
<kolaylaştıran/> Online Platform

Detaylı Bilgi

<asistan/> Nedir?

<asistan/> kurumsal kıyafet operasyonlarını kolaylaştıran online bir sipariş takip ve yönetim sistemidir. Kıyafet siparişlerinin toplanması, üretilmesi, sevkiyatlarının tamamlanması ve dilenirse stokların yönetilmesi <asistan/> için çok kolaydır. Sizi kargo teslim bilgilerine, paketleme listelerine ve faturalara hemen ulaştırır. Kısacası <asistan/> sizlerin, sipariş detaylarına ve raporlarına rahatça ulaşmanızı sağlar. Özetle <asistan/> sizin için size çalışır.

İletişime Geç

Muhteşem Özellikleri

Radyum ile kurumsal kıyafet operasyonlarını yönetmek artık çok kolay! İşleri kolaylaştırmanın en etkili ve en yenilikçi yolları ile tanışın.

Kurumsal Kıyafet Sektöründe 18 Yıllık Tecrübe

İş ortaklarımızla paylaştığımız tecrübe dolu 18 yılı geride bırakarak kurumsal kıyafet
sektörünün önemli aktörlerinden biri haline geldik.

Asistanı Kullananlar

<asistan/> Ne Yapar?

<kolay/>

Çok yönlü kurumsal kıyafet siparişleri tek bir yerde kolayca toparlanır.

<hızlı/>

Kurumsal kıyafet operasyonlarının yönetimine hız kazandırır, tek tıkla sonuca ulaştırır.

<zaman/>

İş yükünü alır, geriye zamanı bırakır.

Kullanıcı Yorumları

%80

Zaman Tasarrufu

82.500+

Kıyafet Tedariği

3,200+

Kullanıcı

Sık Sorulan Sorular

Çok noktalı kurumsal kıyafet operasyonu olan; bayiler, distribütörler, yetkili servisler, zincir marketler ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren markalar kurumsal kıyafet operasyonu yönetimi için Radyum Asistan’ı kullanıyor.
Radyum Asistan ile kurumsal kıyafet operasyon süreçlerinin tüm aşamaları anlık olarak takip edilir. Asistan, markaların her bir noktasının sipariş ettiği kıyafetlerin beden ölçülerini hafızasında tutabilir, canlı stok takibi yapabilir, kargo süreçlerinin özetini çıkarır, sistemde yapılan tüm işlemlerin güncel raporlarını hazırlar ve destek hattıyla hızlı bir iletişim deneyimi sunar.
Radyum Asistan birden fazla noktadan gelen kurumsal kıyafet siparişlerini sizin yerinize tek bir panelde toplar, bu noktalardan gelen siparişlerin teslimat bilgisini raporlar, hazırlanan siparişlerin paketleme listelerini oluşturur, siparişlerin faturalarına hızlı ve kolay ulaşım imkanı sağlar ve her bir noktanın iade, değişim süreçlerini organize eder. Kısacası Radyum Asistan; kurumsal kıyafet operasyonunu yönetmeyi kolay bir hale getirir, iş yükünüzü hafifletir, karmaşayı ortadan kaldırır.